پنل نمایندگی 2

اگر قصد فعالیت در زمینه فروش پیامک و همچنین پنل های اس ام اس دارید و یا می خواهید چنین خدماتی را در کنار سایر خدمات فعلی خود ارائه دهید، می توانید با أخذ نمایندگی پنل اس ام اس در کمتر از 20 دقیقه فعالیت خود را شروع کنید.


وجه تمایز گروه طراحان وب ایران در ارائه پنل نمایندگیمجری بی واسطه کلیه اپراتورهای مخابرات

در صورتی که شما نمایندگی پنل اس ام اس را از شرکتی تهیه نمایید که خود زیرمجموعه شرکتی دیگر است یا صرفاً سورس سامانه را از شرکتی دیگر خریداری کرده و با نام شرکت بی واسطه فعالیت می کند، با ضعف هایی در توسعه و همچنین پشتیبانی یا اعمال مشوق ها روبرو خواهد بود. از این رو همکاری با شرکت های بی واسطه بسیار حایز اهمیت خواهد بود.


مجموعه گروه طراحان وب ایران با افتخار از پیش رو ترین مجریان بی واسطه خدمات پیامک انبوه در سطح کشور می باشد. عقد قرارداد رسمی همکاری با نمایندگان گرامی و معرفی کامل گروه طراحان وب ایران بعنوان مجری بی واسطه طرف قرارداد شما بر این امر صحه می گذارد.
                                    مجری بی واسطه ارسال از سیم کارت

پنل پیامک گروه طراحان وب ایران مجهز به سیستم ارسال انبوه از سیم کارت به تعداد بسیار بالا در روز است که با سامانه تحت وب پنل پیامک یکپارچه سازی شده و نیاز به هیچ گونه سخت افزاری از سوی نمایندگان یا مشتریان نمی باشد. سیستم ارسال سیم کارت ام هاست نیز بدون واسطه است.اهتمام ویژه به نمایندگان


مجموعه گروه طراحان وب ایران اهداف بلند مدتی را برپایه همکاری با نمایندگان طرح ریزی کرده است و این همکاری تنها مختص به سامانه پیامکی نمی باشد بلکه شاخه های مختلفی که ام هاست در حال فعالیت می باشد را نیز شامل می شود. بنابراین شرایط أخذ نمایندگی سامانه پیام کوتاه را تسهیل کرده و درآمد حاصل از ارائه پنل نمایندگی از اولویت مجموعه گروه طراحان وب ایران نمی باشد. شروع همکاری آغازگر همراهی کارشناسان ویژه با نمایندگان گرامی جهت راه ندازی و پیش برد اهداف از جمله روش های اصولی و صحیح بازاریابی و نحوه ارائه خدمات به مشتریان است.

سامانه پیامک گروه طراحان وب ایران جامع،بروز و مشتری پسند است

سامانه پیامک گروه طراحان وب ایران مطابق با تکنولوژی روز و آخرین استانداردها بدون نیاز به اپلیکیشن مجزا برای انواع دستگا ها از جمله تبلت و موبایل طراحی شده است و با جرأت می توان گفت تک تک ماژول ها به دقت تمام عملکرد صحیح و دقیق دارند. با مشاهده دموی سامانه و مقایسه با سایر سامانه ها براحتی می توان این موارد را دریافت.


مجموعه گروه طراحان وب ایران همکار بهتری برای پیش برد اهداف شماست

باتوجه به کارنامه درخشان گروه طراحان وب ایران، افتخار همکاری طولانی مدت با بیشترین برندهای معروف و نام آشنا، قرارداشتن در رتبه های نخست نتایج جستجوی گوگل و تیم های تخصصی کارآزموده در تمامی حوزه ها، راه همواری در مسیر موفقیت خواهید داشت.
نحوه کسب درآمد در پنل اس ام اسفروش نسخه ها

نسخه های مختلفی با اسامی و قیمت دلخواه در پنل اس ام اس تبلیغاتی خود می توانید تعریف نمایید و مطابق با امکانات و تعرفه ای که برای آن ها مشخص می کنید به مشتریان خود بفروشید، کل وجه توسط خود نماینده دریافت می گردد و سهمی از آن به ام هاست تعلق نمی گیرد. توجه نمایید که ام هاست هیچ گونه محدودیتی در قیمت گذاری و تعرفه پنل ها و تعرفه آن ها برای نماینده اعمال نمی کند.

فروش پیامک

با توجه به تعرفه پیامکی که برای نسخه ها تعریف کرده اید، هر مشتری که در سامانه شارژ از شما خریداری نماید وجه مستقیم به حساب شما واریز خواهد شد و نسبت به اختلاف تعرفه ای که در گروه طراحان وب ایران پیامک ها را می خرید مقدار سود متناسب عاید شما خواهد شد.


فروش خطوط اختصاصی به مشتریان

همانند فروش پیامک ها مشتریان نیز از شما خطوطی را خریداری می کنند که با توجه به اختلاف تعرفه خرید و فروش خطوط مقدار سود متناسب نیز از این طریق عاید شما خواهد شد.
اشتراک گذاری :