ثبت دامنه

شما میتوانید با خرید دامنه از سایت ما آدرس اینترنتی خود را با خیال راحت و ارزان تر از همه جا ثبت کنید. ثبت دامنه در گروه طراحان وب ایران، دارای ویژگی ها و مزایای بسیاری است که با بهترین قیمت ثبت و تمدید دامنه به شما ارائه میشود و با نگهداری از با ارزش‌ترین رکن تجارت مجازی شما، دغدغه‌ی خاطرتان را از بین خواهد برد.

مشاهده تعرفه پسوندها

ثبت دامین عمومی

اگر شما نیاز به برندسازی دارید و یا دارای یک تجارت آنلاین هستید، ثبت و استفاده از دامنه‌های عمومی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. درحال‌حاضر با همکاری مرکز ثبت معتبر Joker آلمان دامنه‌های بین المللی شما را ثبت می‌نماییم.

ثبت دامنه ایرانی

پسوند نقطه-آی‌آر (ir.) مشخص کننده‌ی دامنه‌هایی است که به ایران تعلق دارند. تمام دامنه‌های ir. به‌ صورت انحصاری توسط مرکز ثبت ملی ایرنیک ثبت‌ می‌شوند و گروه طراحان وب ایران بعنوان نماینده‌ ایرنیک اقدام به ثبت دامنه‌ های شما با امکانات فراوان و قیمت های بینظیر می‌نماید.

نمایندگی ثبت دامنه

اگر شما دارای مشترکین زیادی هستید که دامنه‌های خود را به شما سپرده‌اند، نمایندگی دامنه‌ با ارائه‌ یک پنل اختصاصی به شما امکان مدیریت متمرکز آنها را، به همراه بهترین تعرفه ها خواهد داد.

ثبت دامنه فارسی

بسیاری از کاربران علاقه‌ هستند که نام برند خود را به زبان فارسی در اینترنت ثبت کنند، با توجه به قوانین جدید ICANN گروه طراحان وب ایران می‌تواند بصورت فارسی نام دلخواه شما را در پسوند .Com‌ و .Net ثبت نماید.

حراج دامنه

در صورتی که دامنه خاص مد نظر شما ثبت گردیده است و آزاد نیست، این امکان را دارید که از بین لیستی از زیباترین نام دامنه‌هایی که از سال 2011 توسط گروه طراحان وب ایران نگهداری می‌شوند استفاده کنید.

اشتراک گذاری :