ثبت سفارش
 1. با تکمیل فرم زیر، درخواست شما در سیستم ثبت می شود. پرکردن این فرم به منزله سفارش نهایی نیست چرا که پس از تکمیل و ارسال فرم، اطلاعات توسط دپارتمان مربوطه در پورتال طراحان وب بررسی شده و اطلاعات ارزشمند آنالیز به همراه نمونه کارهای مرتبط ، ایده های تکمیلی و هزینه پروژه، به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. در صورت رضایت شما از طرح پیشنهادی ما، اقدامات بعدی انجام خواهد شد.

  بنابراین اولین قدم، تکمیل فرم ثبت سفارش است. بنابراین خواهشمندیم دقت لازم را در تکمیل این فرم مبذول فرمائید.

 2. نام کامل(*)
  لطفا نام و نام خواندگی خود را وارد کنید!
 3. تلفن شما
  وارد کردن شماره تلفن تماس ضروری است! لطفا شماره تلفن خود را وارد کنید.
 4. ایمیل شما(*)
  آدرس ایمیل وارد شده صحیح نمی باشد، لطفا مجددا سعی بفرمایید!
 5. نام استان(*)
  لطفا نام استان محل سکونت خود را انتخاب کنید!
 6. نام شهر(*)
  لطفا شهر محل سکونت خود را وارد کنید!
 7. نام شرکت
 8. نوع سفارش
 9. سقف هزینه
 10. سطح پروژه
 11. توضیحات تکمیلی
 12. نمونه سایت
 13. نتیجه به آدرس ایمیل شما ارسال میشود

داشتن یک نام مناسب برای وب سایت کمک شایانی در موفقیت وب سایت شما خواهد داشت . عواملی همچون تعداد حروف کمتر ، تشابه نام با آنچه وب سایت ارائه می دهد ، پرهیز از املای نا مانوس ، خوش آهنگ بودن و عوامل دیگر تاثیر زیادی در پیشرفت وب سایت دارد . پس لازم است پیش از انجام هر کاری دامنه مناسبی را برای سایت خود در نظر بگیرید.

سيستم های مدیریت محتوا كه امروزه در وب بنام CMS شناخته ميشوند كه يك برنامه نرم افزاري روي سرور هستند و به مدير سايت اجازه ميدهند تا محتواي سايت را تغيير دهد بدون نياز به طراحي دوباره سايت .
چرا شما يك CMS لازم داريد ؟
اگر سايت شما هر چند وقت يكبار (مثلا هر دو هفته) به روز ميشود ميتوانيد بجاي اينكه هر بار به يك شركت طراحي وب مراجعه كنيد ، خودتان با نصب يكي از اين برنامه هاي مديريت محتوا ، تغييراتتان را روي سايت اعمال كنيد .
اگر شما سايت خود را اصلا بروز نميكنيد ، بايد كم كم به فكر بيافتيد ، چون بيننده هاي شما وقتي هميشه با يك صفحه هميشگي روبرو شوند كم كم شما را فراموش ميكنند ، چون چيز جديدي براي عرضه نداريد .

پس از ثبت هر سفارش فاکتور مربوط به آن سفارش به صورت اتوماتیک ایجاد خواهد شد و پس از آن قادر خواهید بود به روش های مختلفی مثل پرداخت آنلاین یا واریز به حساب بانکی و ... آن را پرداخت نمایید. با پرداخت هر فاکتور بقیه مراحل تایید سفارش و فعال سازی آن به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد و در اولین فرصت ممکن قادر به استفاده از سرویس خود خواهید بود.
در صورت بروز هر مشکل و تاخیری نگران نباشید ! با استفاده از راه های مختلف ارتباطی می توانید مشکل را با ما در میان بگذارید !
ما در کنار شما هستیم ...

یک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده. شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید، آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید. حتی می توان با ایجاد یک انجمن گفتگو در سایت به سایرین اجازه داد نظرات خود را اعلام کنند و به نظرات دیگران پاسخ دهند. پس نقش وبسایت خود را دست کم نگیرید !
در صورتی که نیاز به ارتقاء سایت خود دارید یا نیاز به طراحی حرفه ای دارید، نیازهای خود را با ما درمیان بگذارید...