امکانات نرم‌افزار


*      ارسال SMS و Emailهاي تبليغاتي، اطلاع رساني، اخبار، يادآوري و ...

*      ايجاد  SMS و Email بصورت ساده و سريع از طريق wizard (مرحله به مرحله)

*      ارسال SMS و Email براي اشخاص و گروه‌هاي مشخص

*      ارسال SMS و Email در تاريخ تولد و ازدواج هر شخص بصورت اتوماتيک

*      ارسال خودکار SMS و Email در مناسبت‌ها براي گروه‌هاي اشخاص مرتبط با آن مناسبت

*      ارسال SMS و Email در تاريخ مشخص شده توسط کاربر

*      تعريف کامل اطلاعات اشخاص گيرنده SMS و Email

*      گروه‌بندي اشخاص مانند مشتريان، کارمندان و ... ، مثلا بر اساس شغل يا هر معيار دلخواه

*      استفاده از متن‌هاي آماده SMS و Email ، مانند متن‌هايي براي تبريک مناسبت‌ها، تولد، ازدواج و نيز امکان افزودن متن‌هاي الگوي جديد توسط کاربر

*      دسته‌بندي الگوهاي متني تعريف شده جهت طبقه‌بندي آسان

*      تعريف تقويم و مناسبت‌ها

*      ارسال SMS و Email فارسي و پينگليش

*      امکان درج متون هوشمند در متن SMS و Email ، مانند مشخصات شخص، عنوان مناسبت و ...، و مقداردهي خودکار آنها توسط نرم‌افزار

*      مشاهده SMS‌هاي دريافت شده و مديريت آنها

*      مشاهده گزارش‌هاي متنوع از وضعيت ارسال و دريافت SMSها

*      مشاهده گزارش از وضعيت ارسال Email‌هاي موجود در سرور

*      امکان ارسال SMSهاي طولاني (Long SMS )

*      قابليت ارسال SMSهاي دريافتي به موبايل مدير سيستم

*      دريافت اطلاعات دفترچه تلفن از محيط‌هاي Excel ، Access ، SQL server و Outlook


امکانات جانبي


*      امکان تعريف کاربران مختلف جهت دسترسي به نرم‌افزار

*      امکان تعيين سطوح دسترسي براي کاربران مختلف توسط مدير سيستم

*      سيستم تبادل پيغام بين کاربران نرم‌افزار و امکان تعيين زمان نمايش پيغام يا ارسال SMS و Email به کاربر گيرنده

*      ثبت پيغام‌ها و قرارهاي مهم کاربر و تنظيم زمان يادآوري و ارسال SMS و Email در زمان تعيين شدهويژگي‌هاي نرم‌افزار*      داراي محيط کاري کاربر پسند، بسيار راحت و سريع

*      بدون نياز به سخت‌‍‌‌‌‌‍‌‌‍‌‌افزار جانبي

*      ارتباط مستقيم نرم‌افزار با سوئيچ اينترنتي شبکه پيام کوتاه کشور

*      سرعت بسيار بالا در ارسال و دريافت SMS (بين 500 تا 1500 پيام در دقيقه)

*      قابليت استفاده از نرم‌افزار از هر کجاي دنيا و با سرعت بسيار بالا

*      استفاده از شماره‌هاي اختصاصي اينترنتي SMS ، مانند 300022

*      قابليت استفاده همزمان از چند شماره اختصاصي SMS براي ارسال و دريافت

*      امکان استفاده از نرم‌افزار بدون نياز به شماره اختصاصي و تنها با پرداخت هزينه تعداد مشخص SMS ارسالي

*      امکان استفاده از نام تجاري به جاي شماره SMS اختصاصي

*      مديريت ارتباط با مشتريان (CRM ) از طريق تعريف مشتريان و گروه‌‌بندي آنها، تعريف جداگانه متن SMS و Email ، و زمانبندي ارسال براي هر مشتري يا هر گروه از مشتريان

*      امکان ممانعت از ارسال SMSها بعد از ارسال به مخابرات

*      امکان ممانعت از ارسال Emailها بعد از ارسال به سرور

*      ايجاد اتوماتيک نسخه‌هاي پشتيبان از اطلاعات (Backup )، در زمان‌هاي مشخص

*      ارسال مجدد SMS توسط سرور در صورت عدم تحويل موفقيت آميز، جهت اطمينان از ارسال قطعي SMSها


قابليت‌هاي ويژه


*      پذيرش عضويت

*      برگزاري مسابقات و آزمونها

*      نظرسنجي و آمارگيري

*      صندوق انتقادات و پيشنهادات

*      خبرنامه و تعريف اعضاء

*      پاسخگوئي خودکار و هوشمند با توجه به متن SMS دريافتي

*      ثبت اطلاعات ويژه براي هر شخص و پاسخگوئي خودکار سيستم با توجه به اطلاعات ثبت شدهپشتيباني نرم‌افزار*      دو سال گارانتي و پشتيباني online بصورت رايگان

*      بروز رساني رايگان و خودکار نرم‌افزار به نسخ جديد طي دوره گارانتي و پشتيباني

*      امکان ارتقاء نرم‌افزار به نسخه‌هاي کامل‌تر، تنها با پرداخت مبلغ مابه التفاوت

*      ارائه کد اشتراک و کارت ضمانتساير خدمات*      امکان ارائه ماژولهاي نرم افزاري اختصاصي و سفارشي

*      ارائه WebService براي توليد کنندگان نرم‌افزارامروزه دنياي کسب و کار بر پايه « مشتري مداري» و «رضايت مشتريان» استوار گشته است، به گونه‌اي که گسترش خدمات و حتي ارائه آن، بدون در نظر گرفتن اين اصل نه تنها مشکل، بلکه غير ممکن است. فعالان عرصه اقتصاد و کساني که به ماندگاري جاودانه در اين عرصه مي‌انديشند، به خوبي مي‌دانند که اکسيژن تنفس در دنياي تجارت، اصل مشتري مداري است و درک اين سخن که « حيات اقتصادي ما به رضايت مشتريان ما وابسته است و بدون حضور مشتري، ما هم نخواهيم بود» را سرلوحه برنامه‌هاي خويش مي‌دانند.

با شدت گرفتن رقابت، امروزه شاهد پيشي گرفتن تمركز بر روي روابط، به جاي تمركز بر روي مبادلات هستيم. در وضعيت جديد، بازاريابي انبوه كارآيي چنداني نداشته و از سودآوري كمتري برخوردار است. در شرايطي كه ميزان عرضه زياد است و بيشتر بازارها به مرحله اشباع رسيده‌اند، به سختي مي‌توان مشتريان جديدي پيدا كرد. بر اساس تحقيقات بعمل آمده، كسب يك مشتري جديد حدود 6 الي 9 برابر حفظ مشتريان قبلي هزينه در بر خواهد داشت. بنابراين، نياز مبرم به نگهداري مشتريان موجود، به شدت در شركت‌ها و بنگاه‌هاي اقتصادي احساس مي‌شود.

مديريت ارتباط با مشتري، يك راهبرد كسب و كار است كه با پيشرفت فناوري تقويت مي‌شود و از طريق آن، شركتها به ايجاد ارتباطات سودمند بر پايه بهينه‌سازي ارزش دريافتي و ادراكي مشتريان مي‌پردازند.گروه طراحان اینتروب در راستاي تحقق بخشيدن به ارتباطات سودمند و هوشمند ميان شما و مشتريان، ابزار قدرتمندي ايجاد نموده تا بتوان در نرم‌افزاري آسان و منظم، مديريت ارتباطات موثر با مشتري را از طريق ارسال و دريافت پيام کوتاه و Email به انجام رسانيد. اين ابزار علاوه بر فراهم نمودن امکان تبليغات گسترده و هدفمند و با هزينه مناسب، حفظ ارتباط شما با مشتريان موجود را نيز بطور اتوماتيک به عهده مي‌گيرد. در طراحي اين نرم‌افزار از موثرترين، ايمن‌ترين و سريع‌ترين روش ارسال و دريافت SMS، يعني ارتباط مستقيم با شبکه مخابراتي کشور بهره گرفته شده است و نيازمند هيچگونه سخت افزار اضافي از قبيل GSM Modem و سيسم کارت نمي‌باشد.

داشتن یک نام مناسب برای وب سایت کمک شایانی در موفقیت وب سایت شما خواهد داشت . عواملی همچون تعداد حروف کمتر ، تشابه نام با آنچه وب سایت ارائه می دهد ، پرهیز از املای نا مانوس ، خوش آهنگ بودن و عوامل دیگر تاثیر زیادی در پیشرفت وب سایت دارد . پس لازم است پیش از انجام هر کاری دامنه مناسبی را برای سایت خود در نظر بگیرید.

سيستم های مدیریت محتوا كه امروزه در وب بنام CMS شناخته ميشوند كه يك برنامه نرم افزاري روي سرور هستند و به مدير سايت اجازه ميدهند تا محتواي سايت را تغيير دهد بدون نياز به طراحي دوباره سايت .
چرا شما يك CMS لازم داريد ؟
اگر سايت شما هر چند وقت يكبار (مثلا هر دو هفته) به روز ميشود ميتوانيد بجاي اينكه هر بار به يك شركت طراحي وب مراجعه كنيد ، خودتان با نصب يكي از اين برنامه هاي مديريت محتوا ، تغييراتتان را روي سايت اعمال كنيد .
اگر شما سايت خود را اصلا بروز نميكنيد ، بايد كم كم به فكر بيافتيد ، چون بيننده هاي شما وقتي هميشه با يك صفحه هميشگي روبرو شوند كم كم شما را فراموش ميكنند ، چون چيز جديدي براي عرضه نداريد .

پس از ثبت هر سفارش فاکتور مربوط به آن سفارش به صورت اتوماتیک ایجاد خواهد شد و پس از آن قادر خواهید بود به روش های مختلفی مثل پرداخت آنلاین یا واریز به حساب بانکی و ... آن را پرداخت نمایید. با پرداخت هر فاکتور بقیه مراحل تایید سفارش و فعال سازی آن به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد و در اولین فرصت ممکن قادر به استفاده از سرویس خود خواهید بود.
در صورت بروز هر مشکل و تاخیری نگران نباشید ! با استفاده از راه های مختلف ارتباطی می توانید مشکل را با ما در میان بگذارید !
ما در کنار شما هستیم ...

یک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده. شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید، آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید. حتی می توان با ایجاد یک انجمن گفتگو در سایت به سایرین اجازه داد نظرات خود را اعلام کنند و به نظرات دیگران پاسخ دهند. پس نقش وبسایت خود را دست کم نگیرید !
در صورتی که نیاز به ارتقاء سایت خود دارید یا نیاز به طراحی حرفه ای دارید، نیازهای خود را با ما درمیان بگذارید...