در این مطلب قصد داریم در مورد نحوه انتقال دامنه ها به دامنه اصلی وب سایت در کنترل پنل های سی پنل و دایرکت ادمین و غیره به شما آموزش دهیم ، اگر شما از چند دامین برای وب سایت خود استفاده می کنید و آنها را به صورت Park domain یا domain pointer به کنترل پنل خود اضافه کرده اید ، تمام دامین های شما با یک محتوا بارگزاری می شوند و با بروزرسانی هرکدام از آنها دامنه های دیگر نیز خودکار بروز می شوند ، مشکل این امکان این است که موتور جستجو گوگل این سایت ها را جداگانه شناسایی می کند و با توجه به یکی بودن محتوا امتیاز وب سایت شما تقسیم خواهد شد و در نتایج جستجو شما تاثیر زیادی خواهد گذاشت. یکی از راه حل های رفع این مشکل منتقل کردن دامنه دوم به دامنه اصلی است ، ما در این مطلب روش هایی را به شما خواهیم گفت تا بتوانید سایر دامنه های خود را به دامنه اصلی منتقل کنید.

http://www.interweb.ir/gf/uploads/redirect-other-domain-to-main-domain.png

 

ادامه مطلب

در این مقاله قصد داریم تا نحوه حذف www از آدرس سایت را به شما توضیح دهیم ، در حالت کلی زمانی که شما هیج تنظیماتی برای www شدن یا نشدن اعمال نکنید دامنه با هر دو آدرس بارگذاری می شود و این تاثیر منفی در سئو شما دارد چراکه موتور های جستجو امتیاز وب سایت شما را بین این دو آدرس تقسیم می کنند ، بنابراین بهتر است یکی از این دو را به دیگری منتقل کنید ، در این آموزش قصد داریم نحوه حذف www از آدرس سایت با انتقال خودکار به بدون www و همچنین برعکس آن انتقال دامنه به www اجباری را به شما آموزش دهیم.

http://www.interweb.ir/gf/uploads/xdelete-www.from-site.jpg.pagespeed.ic.GhJ2TGo2Ji.jpg

 

ادامه مطلب

http://www.interweb.ir/gf/uploads/nginx.gif در واقع وب سروری با منبع باز , کارآمد و رایگان می باشد. ایده و گسترش آن در سال 2002 و توسط شخصی بنام "Igor Sysoev" صورت گرفت و در سال 2004 برای نخستین بار در سطح عموم منتشر گردید و هم اکنون در حدود 12.18% (22.2M ) از تمامی دامنه های فعال را میزبانی می نماید.

از موارد مفید این سرور می توان کمترین حد استفاده از حافظه و همچنین کارایی همزمان و بالای آن را نام برد.


این وب سرور به صورت متن باز, با کارایی بالا "HTTP " و پروکسی معکوس و با عنوان پروکسی سرور "IMAP/POP3" می باشد.

از دلایل به نام بودن "Nginx" می توان عملکرد بالای آن , پایدار بودن , دارا بودن ویژگیهای سرشار و مفید و در آخر استفاده پایین از منابع را نام برد.
در رابطه با وب سرور آپاچی یکی از مشکلات بارز , محدود بودن کانکشنها هم زمان 10000 عددی می باشد و اینکه مصرف حافظه بسیار زیاد می باشد.
سرور "Nginx" این مشکل را حل نموده است و انتشار آن بر مبنی لایسنس "BSD " می باشد. علاوه بر این فایلهای استاتیکی را نیز مورد پشتیبانی قرار می دهد.


از مزایای "Nginx" :

سرور "Nginx" از معدود وب سرور هایی است که به منظور مقابله با "C10K" طراحی گردیده است.
"Nginx" برای رسیدگی نمودن به درخواستها به موضوع خاصی وابستگی ندارد و این امر درست متضاد با سرورهای سنتی می باشد و بجای آن از معماری روادید محوری دارای مقیاس و غیر همزمان بهره می برد.

این ساختار از مقادیر کوچکتر و در عین حال مهمتر قابل پیش بینی که داخل حافظه بارگذاری موجود است بهره می برد.

زمانی که انتظار رسیدگی به هزاران درخواست را به صورت هم زمان ندارید, قادر خواهید بود از کاراییهای زیاد و حافظه های کوچک "footprint" این وب سرور بهره ببرید.

مقیاسهای "Nginx " در تمامی موارد از کوچکترین "VPS" تا خوشه های سرورها می باشد.

"Nginx" به سایت هایی با دسترسی بالا قدرت زیادی بخشیده است .برای مثال :


"Netflix" , "Hulu" , "Pinterest" , "CloudFlare" , "Airbnb" , "WordPress.com" ,"GitHub", "SoundCloud" , "Zynga" , "Eventbrite" , "Zappos" , "Media Temple" , "Heroku" , "RightScale" , "Engine Yard ", "MaxCDN" و مواردی دیگر.

در سالهای اخیر همچون چیزی که درون سایتهای مبنی بر لینوکس موجود بود , معماری های وب ایده تجزیه سازی و جدا نمودن زیرساخت های نرم افراریشان از سرور وب را در پیش گرفته اند.

"Nginx" برای ارتقاء راندمان کار توسط راهکارهای بدون "SQL" یکپارچه سازی را برای تعداد معدودی از کاربران و به طور همزمان بوجود می آورد.

این سرور یکی از مهمترین مواردی است که کمپانی ها در راستای توسعه و کاربردی نمودن وب سایت خودشان از آن بهره می گیرند.

"Nginx" به طور کامل توسط زبان برنامه نویسی "c" نوشته شده است و منحصر به فرد می باشد. این سرور موفق به نفوذ در سیستمهایی با معماری "windows" , "linux" و غیره شده است و از آنجایی که کتابهای خود را داراست , از ماژولهای استاندارد کتابخانه های "c" مصرف چندانی ندارد.

عضویت و گواهینامه ها

داشتن یک نام مناسب برای وب سایت کمک شایانی در موفقیت وب سایت شما خواهد داشت . عواملی همچون تعداد حروف کمتر ، تشابه نام با آنچه وب سایت ارائه می دهد ، پرهیز از املای نا مانوس ، خوش آهنگ بودن و عوامل دیگر تاثیر زیادی در پیشرفت وب سایت دارد . پس لازم است پیش از انجام هر کاری دامنه مناسبی را برای سایت خود در نظر بگیرید.

سيستم های مدیریت محتوا كه امروزه در وب بنام CMS شناخته ميشوند كه يك برنامه نرم افزاري روي سرور هستند و به مدير سايت اجازه ميدهند تا محتواي سايت را تغيير دهد بدون نياز به طراحي دوباره سايت .
چرا شما يك CMS لازم داريد ؟
اگر سايت شما هر چند وقت يكبار (مثلا هر دو هفته) به روز ميشود ميتوانيد بجاي اينكه هر بار به يك شركت طراحي وب مراجعه كنيد ، خودتان با نصب يكي از اين برنامه هاي مديريت محتوا ، تغييراتتان را روي سايت اعمال كنيد .
اگر شما سايت خود را اصلا بروز نميكنيد ، بايد كم كم به فكر بيافتيد ، چون بيننده هاي شما وقتي هميشه با يك صفحه هميشگي روبرو شوند كم كم شما را فراموش ميكنند ، چون چيز جديدي براي عرضه نداريد .

پس از ثبت هر سفارش فاکتور مربوط به آن سفارش به صورت اتوماتیک ایجاد خواهد شد و پس از آن قادر خواهید بود به روش های مختلفی مثل پرداخت آنلاین یا واریز به حساب بانکی و ... آن را پرداخت نمایید. با پرداخت هر فاکتور بقیه مراحل تایید سفارش و فعال سازی آن به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد و در اولین فرصت ممکن قادر به استفاده از سرویس خود خواهید بود.
در صورت بروز هر مشکل و تاخیری نگران نباشید ! با استفاده از راه های مختلف ارتباطی می توانید مشکل را با ما در میان بگذارید !
ما در کنار شما هستیم ...

یک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده. شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید، آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید. حتی می توان با ایجاد یک انجمن گفتگو در سایت به سایرین اجازه داد نظرات خود را اعلام کنند و به نظرات دیگران پاسخ دهند. پس نقش وبسایت خود را دست کم نگیرید !
در صورتی که نیاز به ارتقاء سایت خود دارید یا نیاز به طراحی حرفه ای دارید، نیازهای خود را با ما درمیان بگذارید...