سرویس گوگل درایور با امکانات جدید به‌روزرسانی شد. از جمله قابلیت‌های جدید این سرویس می‌توان به Team drives و Quick Access اشاره کرد.

 

http://www.interweb.ir/gf/uploads/2017/sssss.pngگوگل درایو امروز کمی دیگر رشد کرده است. گوگل در کنفرانس کلود نکست (Cloud Next) که با تمرکز بر مشتریان تجاری برگزار شده، در مورد تغییرات جدید گوگل‌درایور  اعلام کرد که با قابلیت‌های جدید اضافه شده به درایو، این محصول برای کسب‌وکارها کاربرد بهتری خواهد داشت و علاوه بر این کاربران عادی از وجود چنین ویژگی‌هایی هیجان‌زده خواهند شد.

یکی از بهترین قابلیت‌های جدید اضافه شده به گوگل‌درایو تیم درایوز (Team Drives) نام دارد که با استفاده از آن می‌توان یک پوشه را با کارمندان به اشتراک گذاشت تا بتوانند فایل‌های خود را در این پوشه قرار دهند. این ویژگی هم اکنون فعال شده و می‌توانید از آن استفاده کنید. همچنین ساختار تعیین دسترسی افراد به فایل‌ها و پوشه‌ها به نحوی طراحی شده است که تنظیم آن راحت باشد. می‌توان گوگل‌درایو را طوری تنظیم کرد که اگر کارمندی از محیط شرکت خارج شد، فایل‌های وی ناپدید شوند. با استفاده از تیم درایوز می‌توان اطمینان حاصل کرد که فقط افرادی به فایل‌ها دسترسی داشته باشند که فایل یاد شده با آن‌ها به اشتراک گذاشته شده باشد و علاوه بر این عضوی از شرکت باشند.

 

قابلیت دیگری که با تمرکز بر کاربران تجاری به تازگی به گوگل‌درایو اضافه شده، Vault نام دارد. این ویژگی به طور گسترده‌تری در دسترس است و این یعنی مدیران می‌توانند با روشی آسان‌تر از داده‌های موجود در گوگل‌درایو فایل خروجی تهیه کرده و یا آن‌ها را مدیریت کنند. گوگل همچنین AppBridge را خریداری کرده است. AppBridge به شرکت‌ها کمک می‌کند تا از سرویس‌های دیگری مثل Sharepoint به گوگل‌درایو مهاجرت کنند. حالا گوگل این سرویس‌های مشاوره‌ای را به طور مستقیم ارائه می‌دهد.

آنچه گفته شد مهم‌ترین قابلیت‌های در نظر گرفته شده برای کسب‌وکارها است. اما برای کاربران عادی جذاب‌ترین قابلیت جدید اضافه شده به گوگل‌درایو Drive File Stream نام دارد. این ویژگی طراحی شده تا بتوانید با روشی آسان‌تر، گوگل‌درایو را بر روی پی‌سی یا مک خود نصب کنید. قابلیت مورد بحث تمامی فایل‌های موجود در حساب گوگل‌درایو شما را دانلود نخواهد کرد و به‌جای آن سعی می‌کند به صورت هوشیارانه فایل‌هایی که احتمالا بیشتر برای شما اهمیت دارند را حدس زده و آن‌ها را با توجه به درخواست شما دانلود کند. این ویژگی تقریبا عملکردی مشابه اسمارت‌سینک سرویس دراپ‌باکس دارد. متاسفانه این قابلیت فعلا در مرحله‌ای اولیه‌ در دسترس است و به صورت عمومی ارائه نشده است.

یکی دیگر از ویژگی‌های جدید برای کاربران عادی گوگل‌درایو، Quick Access است. این قابلیت پیش‌تر فقط در نسخه‌ی اندرویدی سرویس مورد بحث ارائه شده بود. با استفاده از ویژگی گوگل سعی می‌کند فایل‌های مورد نظر کاربر را تشخیص داده و سریعا آن‌ها را در اختیار وی قرار دهد. بدین طریق حتی پیش از اقدام به جستجو می‌توانید به فایل‌های مورد نظرتان دسترسی داشته باشید.

البته هیچ‌کدام از امکانات مورد اشاره را نمی‌توان قابلیتی انقلابی محسوب کرد. اما باید گفت که اضافه شدن این امکانات در کنار یکدیگر نشان‌دهنده‌ی فعالیت جدی‌تر گوگل در توسعه‌ی ابزارهای G Suite است. اینکه گوگل قابلیت‌هایی را به اضافه می‌کند که ضعف‌های اصلی سرویس‌های خود را برطرف سازد یک ایده‌ی بسیار خوب تلقی می‌شود. مسلما بسیاری از کاربران تمایلی به تعیین سطح دسترسی به فایل‌ها، مدیریت حافظه‌ی پی‌سی و مواردی از این قبیل ندارند و حالا گوگل امکاناتی را ارائه داده تا بیشتر این اقدامات به‌طور خودکار انجام شوند و یا کاربر با تعامل کم‌تر بتواند بیشتری بهره‌وری را داشته باشد.

عضویت و گواهینامه ها

داشتن یک نام مناسب برای وب سایت کمک شایانی در موفقیت وب سایت شما خواهد داشت . عواملی همچون تعداد حروف کمتر ، تشابه نام با آنچه وب سایت ارائه می دهد ، پرهیز از املای نا مانوس ، خوش آهنگ بودن و عوامل دیگر تاثیر زیادی در پیشرفت وب سایت دارد . پس لازم است پیش از انجام هر کاری دامنه مناسبی را برای سایت خود در نظر بگیرید.

سيستم های مدیریت محتوا كه امروزه در وب بنام CMS شناخته ميشوند كه يك برنامه نرم افزاري روي سرور هستند و به مدير سايت اجازه ميدهند تا محتواي سايت را تغيير دهد بدون نياز به طراحي دوباره سايت .
چرا شما يك CMS لازم داريد ؟
اگر سايت شما هر چند وقت يكبار (مثلا هر دو هفته) به روز ميشود ميتوانيد بجاي اينكه هر بار به يك شركت طراحي وب مراجعه كنيد ، خودتان با نصب يكي از اين برنامه هاي مديريت محتوا ، تغييراتتان را روي سايت اعمال كنيد .
اگر شما سايت خود را اصلا بروز نميكنيد ، بايد كم كم به فكر بيافتيد ، چون بيننده هاي شما وقتي هميشه با يك صفحه هميشگي روبرو شوند كم كم شما را فراموش ميكنند ، چون چيز جديدي براي عرضه نداريد .

پس از ثبت هر سفارش فاکتور مربوط به آن سفارش به صورت اتوماتیک ایجاد خواهد شد و پس از آن قادر خواهید بود به روش های مختلفی مثل پرداخت آنلاین یا واریز به حساب بانکی و ... آن را پرداخت نمایید. با پرداخت هر فاکتور بقیه مراحل تایید سفارش و فعال سازی آن به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد و در اولین فرصت ممکن قادر به استفاده از سرویس خود خواهید بود.
در صورت بروز هر مشکل و تاخیری نگران نباشید ! با استفاده از راه های مختلف ارتباطی می توانید مشکل را با ما در میان بگذارید !
ما در کنار شما هستیم ...

یک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده. شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید، آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید. حتی می توان با ایجاد یک انجمن گفتگو در سایت به سایرین اجازه داد نظرات خود را اعلام کنند و به نظرات دیگران پاسخ دهند. پس نقش وبسایت خود را دست کم نگیرید !
در صورتی که نیاز به ارتقاء سایت خود دارید یا نیاز به طراحی حرفه ای دارید، نیازهای خود را با ما درمیان بگذارید...