icon دیوار آتشین
 
 سرور های ما دارای چندین فایروال یا همان دیوار آتشین سخت افزاری و نرم افزاری می باشند که باعث می شود تا امنیت سرور های ما بالاتر بروند
icon رمز گذاری فایل ها
 
 سرویس های ما این امکان را دارند که به کاربر اجازه می دهد تا بتواند بر روی فایل ها مهم خود رمزگذاری کند که حتی اگر کسی به آن فایل ها دسترسی پیدا کند ، نتواند از فایل ها استفاده کند .
icon آنالیز روزانه سرور
 
 تیم سرورینگ گروه طراحان وب ایران بصورت روزانه و در ساعاتی معین تمامی سرور ها را آنالیز می کند تا هیچ وقت سرور ها قطعی و یا افت سرعت نداشته باشند .
 icon  حفاظت از داده ها
 
 سرور های ما دارای آنتی ویروس و آنتی شلر هایی هستند که توسط تیم امنیتی گروه طراحان وب ایران بصورت کامل کانفیگ شده و همچنین هک شدن اطلاعات شما را تقریبا به صفر می رسانند .
 icon  پاسخگویی به تیکت ها
 
گروه طراحان وب ایران دارای افراد متخصص برای پاسخگویی به تیکت ها می باشد که از ساعت 9 صبح تا 12 شب آنلاین می باشند و آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما می باشند .
 icon  آپدیت روزانه
 
 تیم سرورینگ گروه طراحان وب ایران علاوه بر آنالیز روزانه سرور ها ، آن ها را بصورت روزانه به روز رسانی می کنند تا روزی به مشکل قطعی سرور ها بر نخوریم .
 icon  مانیتورینگ 24 ساعته
 
گروه طراحان وب ایران افرادی با تخصص سرورینگ و کامپیوتر استخدام کرده که تمامی سرور ها را بصورت 24 ساعته زیر نظر دارند تا اگر مشکلی پیش بیاید فوراً آن مشکل را پیگیری و برطرف کنند .
 icon  بهینه سازی و سئو
 
  گروه طراحان وب ایران وب سایت های شما مشتریان عزیز را بصورت فوق حرفه ای با کمترین هزینه ممکن بهینه سازی و سئو می کنند .
 icon  بازگشت وجه 100%
 
 درصورتی که شما از سرویس های ما ناراضی بودید ، وجهی که پرداخت کردید را تا 7 روز می توانید بدون هیچگونه شرطی و بصورت کامل پس بگیرید .

عضویت و گواهینامه ها

داشتن یک نام مناسب برای وب سایت کمک شایانی در موفقیت وب سایت شما خواهد داشت . عواملی همچون تعداد حروف کمتر ، تشابه نام با آنچه وب سایت ارائه می دهد ، پرهیز از املای نا مانوس ، خوش آهنگ بودن و عوامل دیگر تاثیر زیادی در پیشرفت وب سایت دارد . پس لازم است پیش از انجام هر کاری دامنه مناسبی را برای سایت خود در نظر بگیرید.

سيستم های مدیریت محتوا كه امروزه در وب بنام CMS شناخته ميشوند كه يك برنامه نرم افزاري روي سرور هستند و به مدير سايت اجازه ميدهند تا محتواي سايت را تغيير دهد بدون نياز به طراحي دوباره سايت .
چرا شما يك CMS لازم داريد ؟
اگر سايت شما هر چند وقت يكبار (مثلا هر دو هفته) به روز ميشود ميتوانيد بجاي اينكه هر بار به يك شركت طراحي وب مراجعه كنيد ، خودتان با نصب يكي از اين برنامه هاي مديريت محتوا ، تغييراتتان را روي سايت اعمال كنيد .
اگر شما سايت خود را اصلا بروز نميكنيد ، بايد كم كم به فكر بيافتيد ، چون بيننده هاي شما وقتي هميشه با يك صفحه هميشگي روبرو شوند كم كم شما را فراموش ميكنند ، چون چيز جديدي براي عرضه نداريد .

پس از ثبت هر سفارش فاکتور مربوط به آن سفارش به صورت اتوماتیک ایجاد خواهد شد و پس از آن قادر خواهید بود به روش های مختلفی مثل پرداخت آنلاین یا واریز به حساب بانکی و ... آن را پرداخت نمایید. با پرداخت هر فاکتور بقیه مراحل تایید سفارش و فعال سازی آن به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد و در اولین فرصت ممکن قادر به استفاده از سرویس خود خواهید بود.
در صورت بروز هر مشکل و تاخیری نگران نباشید ! با استفاده از راه های مختلف ارتباطی می توانید مشکل را با ما در میان بگذارید !
ما در کنار شما هستیم ...

یک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده. شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید، آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید. حتی می توان با ایجاد یک انجمن گفتگو در سایت به سایرین اجازه داد نظرات خود را اعلام کنند و به نظرات دیگران پاسخ دهند. پس نقش وبسایت خود را دست کم نگیرید !
در صورتی که نیاز به ارتقاء سایت خود دارید یا نیاز به طراحی حرفه ای دارید، نیازهای خود را با ما درمیان بگذارید...